SZKOLENIA BIZNESOWE

Rozwijaj się - nowe nie zaczeka. Szkolenia są odpowiedzią. Szkolenia są bronią. Nie zapominaj również o Twoich pracownikach bo oni zapomną o Tobie...i firmie. Mogą zapomnieć na tysiąc sposobów i dalej brać pensję. Szkolenia są szansą. No rusz się wreszcie !!! Zwolnij idiotów i daj szkolenia głodnym sukcesu.

Kursy i szkolenia inspirują

Perfect Training

Zbiór zawiera opisy 72 zaawansowanych gier szkoleniowych. Opisy te składają się z reguł gier, szczegółowych informacji na temat ich przeprowadzania, uwag dotyczących sposobów ich zastosowania w działaniach szkoleniowych...

Zamieszczone w zbiorze ćwiczenia umożliwiają przeprowadzenie rozłożonego na trzy dni, kompleksowego szkolenia z zakresu negocjacji. Mogą służyć jako podstawa do stworzenia przez trenera własnego programu szkolenia...

Metody szkoleniowe - kwestionariusze i testy służące autodiagnozie

 

Wierzymy, że im więcej konkretu tym lepiej. Dlatego stosujemy kwestionariusze, testy i ankiety. Wykorzystujemy je po to by mieć kontrolę nad przebiegiem zmian i aby dać taką kontrolę uczestnikowi. Kontrolujemy postępy wówczas gdy wiemy co trzeba zmienić na lepsze i czy zmiana zachodzi. Dzięki tym narzędziom czynimy proces zmian możliwym do zmierzenia i obserwacji. W efekcie możemy zmianą "zarządzać" - kierować. Wykorzystujemy te narzędzia także dlatego, że służą uczestnikom szkoleń do autodiagnozy własnych kompetencji.

 

Zyski ze stosowania testów, kwestionariuszy...

  • Wiedza o tym co robimy dobrze jest dla nas pożyteczna ponieważ wzmacnia nasze poczucie wartości, siły i kompetencji. Dostarcza nam wiarę w możliwość zmiany i zaangażowanie pozwalające zmianę przeprowadzić.
  • Wiedza o tym co robimy "tak sobie" jest nam potrzebna abyśmy wiedzieli, co trzeba zmienić aby dotrzeć do upragnionego celu. To m. in. dzieki tej wiedzy możemy zaplanować zadania do wykonania.
  • Wiedza o tym, że udaje się nam coś zmieniać motywuje nas do dalszych zmagań.
  • Pomagają one wprowadzić ład i porządek w miejsce niejasności.

SZKOLENIA BIZNESOWE