SZKOLENIA BIZNESOWE

Rozwijaj się - nowe nie zaczeka. Szkolenia są odpowiedzią. Szkolenia są bronią. Nie zapominaj również o Twoich pracownikach bo oni zapomną o Tobie...i firmie. Mogą zapomnieć na tysiąc sposobów i dalej brać pensję. Szkolenia są szansą. No rusz się wreszcie !!! Zwolnij idiotów i daj szkolenia głodnym sukcesu.

Kursy i szkolenia inspirują

Perfect Training

Zbiór zawiera opisy 72 zaawansowanych gier szkoleniowych. Opisy te składają się z reguł gier, szczegółowych informacji na temat ich przeprowadzania, uwag dotyczących sposobów ich zastosowania w działaniach szkoleniowych...

Zamieszczone w zbiorze ćwiczenia umożliwiają przeprowadzenie rozłożonego na trzy dni, kompleksowego szkolenia z zakresu negocjacji. Mogą służyć jako podstawa do stworzenia przez trenera własnego programu szkolenia...

Metody szkolenia - indywidualne programy rozwoju osobistego i zawodowego.

 

"Mógłbym zmienić wszystko gdybym tylko wiedział... co mam zmienić". Większość z nas nie planuje zmian. Wierzymy, że dokonają się one same tylko dlatego, że ich (czasem bardzo) pragniemy. W związku z tym upragnione zmiany obrastają kurzem w pudełku, w którym znajdują się już postanowienia: urodzinowe, noworoczne, z okazji nowej pracy, z poprzedniego szkolenia i - czekając na lepsze czasy - zamieniają się w ...pobożne życzenia. IPROZ ma zapobiec takiemu stanowi rzeczy.

 

Tworzenie takiego programu polega na tym, że po każdym module szkoleniowym każdy z uczestników wpisuje do swojego programu nowe cele: co powinien ulepszyć w swoim postępowaniu, jak konkretnie zamierza tego dokonać i z jakich powodów jest to dla niego ważne. O swoim postanowieniu informuje innych uczestników grupy. Gdy szkolenie się kończy uczestnik ma w ręku precyzyjną mapę celów. Wiadomo kiedy masz mapę trudniej jest się zgubić. Trzeba z nią zrobić jeszcze coś niezwykłego ale tą tajemnicę zdradzamy jedynie podczas zakończenia szkolenia.

 

Zyski z wprowadzenia Indywidualnych Programów Rozwoju

  • Większy wgląd w "blaski i cienie" własnych kompetencji osobistych.
  • Wzrost zaangażowania w szkolenie.
  • Lepsze zrozumienie "co stracę gdy nie dokonam zmian."
  • Znacznie większa motywacja do przeprowadzenia koniecznych zmian.
  • Szkolenie "przenosi się" w uczestniku poza mury sali wykładowej.

SZKOLENIA BIZNESOWE