KSIĄŻKI BIZNESOWE

Książki to nie przedmioty z papieru. Książki to ludzie pragnący ci coś powiedzieć. Dobre książki są jak przyjaciele. Złe książki są jak wrogowie - sieją zamęt i poniżają. Książki, które przedstawiamy poniżej to dobre książki. Spotkaj się z nimi.

Książka pierwsza i następne książki - zdobędziesz...

Perfect Training

Książka o selekcji firm z listy Fortune 500, którym w okresie 1965-1995, udało się osiągnąć piętnaście nieprzerwanych lat niesłychanego rozwoju i sukcesów. Tylko 11 firm spełniło to kryterium. Książka Collinsa jest efektem dokładnych, kilkuletnich poszukiwań odpowiedzi na pytanie jaka była ścieżka ich rozwoju, reguły działania i rola przywódców. Zaletą tej książki jest...

Zaletą tej książki jest szczerość i styl. Tom Peters postanowił za wszelką cenę obudzić z letargu przedstawicieli biznesu. Pisze dynamicznie, do bólu szczerze. Wspaniała szata graficzna książki dodaje impetu kopniakowi na przebudzenie tym, którym się wydaje, że ich metody prowadzenia biznesu są dobre.

Jak przekształcić wasz "dział" (albo dwuosobowy zaczątek firmy) w czadowe centrum zysków, które jak magnes przyciąga najmocniej buzujące talenty. W formie 50 łatwych do załapania sekcji i ponad 200 Spraw do zrobienia autor wyjaśnia wszystko: jak wytworzyć poczucie palącej potrzeby i podniecenia, jak być partnerem własnych klientów (i spuścić ich po brzytwie, jeśli trzeba). Wystarczającą rekomentację książki jest ta, że napisał ją Tom.

Kiyosaki miał "dwóch ojców". Jeden posiadał doktorat i stanowisko dyrektora... nigdy nie wystarczało mu pieniędzy do pierwszego i umarł w długach. Drugi porzucił szkołę w wieku 13 lat. Zrealizował życiowe plany i stał się jednym z najbogatszych ludzi na Hawajach. Tej książki nie możesz pominąć. Nawet jeśli masz doktorat. Masz? To tym bardziej ta książka jest dla Ciebie.

Książki z serii "naiwna psychologia sukcesu" są nudne. Tej książki nie chce się czytać. Taka gruba jakby autor miał problemy z samokontrolą. A tu zdziwienie - książkę czyta się doskonale. A gruba jest bo Tony jest szczery, inteligentny i ma czym się z nami podzielić. Wykłada klarownie i przekonywująco jak wykrzesać duuuużo siły, mieć wpływ na swój stan umysłowy, emocjonalny. Czytałem - jest super.

Książki biznesowe

 

Coaching: psychologia coachingu, motywowanie do zmian, feedback, mentoring.
Przejdź do katalogu >>

 

Lider: osobowość lidera, mechanizmy przywództwa, typowe działania przywódców.
Przejdź do katalogu >>

 

Szkolenia: przygotowanie i prowadzenie szkoleń, ocena efektywności.
Przejdź do katalogu >>

 

Asertywność: podział odpowiedzialności, obrona siebie, wywieranie wpływu.
Przejdź do katalogu >>

 

Zarządzanie czasem: ustalanie celów, planowanie, automotywacja, samodyscyplina.
Przejdź do katalogu >>

 

Prezentacje publiczne: przygotowania, zasady wystąpień, trudne sytuacje.
Przejdź do katalogu >>

 

Techniki sprzedaży: przygotowania, psychologia rozmowy handlowej, trudne sytuacje.
Przejdź do katalogu >>

 

Negocjacje handlowe: przygotowania, prowadzenie negocjacji, strategie i taktyki.
Przejdź do katalogu >>

 

Komunikacja interpersonalna: komunikacja w zespole, umiejętności interpersonalne, zdrowe relacje z innymi.
Przejdź do katalogu >>

 

KSIĄŻKI BIZNESOWE